Destek Merkezi

+90232 426 6782

WhatsApp İletişim

0552 205 7980

1 Yıl Hizmet Garantili Servis

İzmir Axen Televizyon Servisi

Garantili Axen Tv Tamiri

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte gündelik yaşamımıza daha çok giren televizyon modelleri, farklı seçenek ve özelliklere sahiptir. Birçok marka, birbirinden farklı ürünlerini satışa sunmaktadır. Bu ürünler belli süre kapsamında garanti altına alınmaktadır.

Ancak garanti süresi dolduğunda, cihazlarda meydana gelebilecek arızalar için teknik servis bulmak oldukça zahmetlidir. Bu zahmeti ortadan kaldırmak için tasarlanmış olan Axen tv servisi, alanında uzman ekibi sayesinde, meydana gelebilecek sorunlara etkin çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Firma bünyesinde görev alan tüm teknikerler alanında uzman kişilerdir. Ayrıca bu ekipler, televizyon tamiri konusunda da profesyonel eğitimlerden geçirilmektedir

İzmir Axen Televizyon Servisi

Garantili Axen Tv Tamiri

Axen tv servisiuzun yıllardır, elektronik sektöründe hizmet vermektedir. Bu nedenle, donanımsal tecrübeye sahiptir. Ayrıca sektörün en eski kuruluşları arasında yer almaktadır. Axen tv servisifarklı ürün modellerine, kalıcı çözüm yöntemleri geliştirilerek, meydana gelen arıza sorununu en kısa zaman diliminde ortadan kaldırmaktadır. Axen tv servisi Yine kendi sektöründe gelişen teknolojiyi ve haberleri yakından takip etmektedir. Bunun yanında, oluşturmuş olduğu arıza kodları sayesinde, televizyon modellerinin kısa sürelerde tamir etmekte ve müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Axen tv servisi Firmanın diğer bir özelliği ise, ekonomik fiyatlar ile hizmet vermesidir. Özellikle maddi açıdan bir hayli pahalı olan ürün modelleri, Axen tv servisi ekipleri tarafından hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde incelenmekte ve eski performansına geri dönmesi sağlanmaktadır.

İzmir Tv Servisi

  • Axen tv servisi gelişen teknolojiye ve modern yaşam tarzına ayak uydurmak için çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar sayesinde, arızalanan televizyon modelleri, profesyonel bir şekilde tamir edilmektedir. Ayrıca, yine yapılan tüm işlemlerinin doğruluk payı, bilimsel deneyler ile kanıtlanmıştır
  • Firma tarafından uygulanmakta olan çözüm yöntemleri, ürünlere minimum bir şekilde deformasyon etkisi yaratmaktadır. Yetkililer tarafından yapılan arıza tespit işlemleri, sadece söz konusu sorunun meydana geldiği yer ile ilgilidir. Bu sayede, televizyonların parçaları korunmuş olmakla beraber, her yerine de işlem yapılması engellenmektedir.
  • Axen tv servisiönem verdiği konulardan biride güvenliktir. Bu nedenle, ürünlerin nakliyesi sırasında kullanılan özel paketleme malzemeleri, maksimum bir güce sahiptir. Ayrıca yine bu ambalajlar sayesinde, arızalı ürünler dış etkenlerden de korunmaktadır. Firmamız, 7/24 güvenlik kameraları ile gözetleme altına alınmaktadır. Böylece depolanan ürün modelleri korunmuş olmakla beraber, herhangi bir olumsuz durum karşısında, yetkililerin bilgilenmesi ve harekete geçmesi sağlanmaktadır.
  • Axen tv servisisürekli kendini yenilemekte ve yapılan işlemlerinin kontrollü bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır. Ayrıca, arıza tespiti sırasında kullanılan tüm cihazlar, günümüz teknolojisinde üretilmiştir.
  • Müşteri iletişimine ayrı bir önem veren Axen tv servisikurmuş olduğu danışmanlık hizmeti sayesinde ürün sahiplerine, gelinen son nokta hakkında bilgi vermektedir. Yine müşterilerimiz en ufak sorularda dahi, danışmanlarımız ile iletişime geçme şansı bulabilmektedir.
  • Axen tv servisigünümüzde kullanılan televizyon modellerinin analizini yapmakta ve hangi modelin, en çok hangi sebeplerden dolayı arıza verdiğini belirlemektedir. Bu sayede, çözüm süreci hızlanmaktadır.
  • İzmir'in farklı semtlerinde hizmet veren firmamız, acil destek amacı ile oluşturmuş olduğu saha görevlileri sayesinde, arızanın yaşandığı bölgeye kısa sürede ulaşmakta ve sorunun giderilmesi için çalışmalara başlamaktadır.
Call Now ButtonTIKLA ARA