Destek Merkezi

+90232 426 6782

WhatsApp İletişim

0552 205 7980

1 Yıl Hizmet Garantili Servis

İzmir Samsung Televizyon Servisi

Televizyon üretimi denilince akla ilk gelen marka olan Samsung, kullanıcılara değişik fonksiyonel özellikler sunmaktadır. Son yıllarda piyasaya sunulan modellerde, hemen hemen istenilen her şey yapılabilmektedir.

İzmir Samsung tv Tamiri

Bu nedenle, bireylerin tercih ettiği bir marka haline gelen Samsung, ürünlerine uzun vadede garanti vermektedir. Ancak kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalar, belli bir zaman sonra tüketiciye zor anlar yaratmaktadır. Birde garanti süresi dolmuş olan bir ürün düşünülürse, bu sorunda ikiye katlanmaktadır. Bu gibi istenmeyen durumların kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturan Samsung tv servisi, alanında uzman ekibi ile birlikte, sektöre liderlik etmeye devam etmektedir. Özellikle her ürün serisine ayrı çözüm yöntemleri geliştiren firma, farklı Şablonları ile müşterisinin mağdur olmasını engellemektedir. Samsung tv servisi, çalışma prensibi tamamen kalite odaklı olmakla birlikte, fiyatları ile de sektörün en ucuz hizmet veren firmasıdır. Ayrıca İstanbul’un birçok ilçesinde bayiliği bulunmaktadır. Samsung tv servisi, arıza işlemleri kusursuz bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Servis, tecrübe ve deneyim konusunda bir hayli iddialıdır. Gelişen teknoloji yakından takip etmekte ve hizmet alanlarına dahil etmektedir.

İzmir Tv Servisi

  • Samsung tv servisi, müşterilerinin yaşamış oldukları arıza sorununa mümkün olduğunca en kısa zaman dilimlerinde çözmektedir. Ayrıca, firmanın ilk önceliği ise müşteri memnuniyetini sağlamak ve etkin bir hizmet verebilmektedir
  • Sektörünün en kaliteli parçalarını kullanan Samsung tv servisi, farklı çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Bu yöntemler, tamamen bilimsel teorilerden oluşmaktadır. Ayrıca, tüm ürün modellerine ait olan arıza kodları sayesinde, bilinçli bir işlem yapma kapasitesine sahiptir.
  • Firma, Samsung markalı olan tüm televizyonlara bakmakta ve tamir işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.
  • Arızalı ürünler, Samsung tv servisi garantisi altında incelenmektedir. Ayrıca kullanılan ek parçalar, orijinal olmakla birlikte, uygulanan tüm çözüm yöntemleri de, uzman ekiplerimizin bilgisi altında gerçekleşmektedir.
  • Hastanelerde veya lüks otellerde kullanılan ve maddi olarak oldukça pahalı olan televizyon modelleri, servisimizin özel birimleri tarafından tamir edilmektedir. Ayrıca bu televizyonlar, profesyonel bir şekilde depolanmakta ve dışardan gelebilecek darbelere karşı korunmaktadır.
  • Yine, kullanıldığı alandan alınıp, Samsung tv servisi firmasına götürülen tüm ürünler, özel ambalajlar ile paketlenmektedir. Bu sayede nakliye sırasında ürünlere herhangi bir zarar gelmesi engellenmektedir. Ayrıca, araca yerleştirilen televizyonlar, yardımcı aparatlar ile sabitlenmektedir
  • Servisimiz günün her saati hizmet vermektedir. İstanbul’un farklı bölgelerinde hazır kıta olarak bekletilen ekiplerimiz her an hizmet verebilmekte ve istenilen adrese en kısa zaman diliminde ulaşabilmektedir.
  • Samsung tv servisi, müşterileri ile iletişimini güçlendirmek için danışmanlık hizmeti tasarlamıştır. Bu hizmet sayesinde, ürün sahipleri, servisimiz ile kolay bir şekilde iletişime geçebilmekte ve arıza durumunda gelinen son noktaları öğrenebilmektedir.
  • Yine firmamız, ürünlerin arızası ve tamiri sırasında, kullanmış oldukları malzemeler, birinci sınıf olmakla birlikte, televizyonlara herhangi bir zarar vermesi de mümkün değildir.,
  • Samsung tv servisi, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan ürünlere müdahale etmeden önce kapsamlı bir araştırma yapmaktadır. Her ürün modeli için arıza tespit yöntemleri belirlenmekte ve geçmiş dönemlerde hangi modelin arıza v erdiği araştırılmaktadır. Böylece yapılan işlemlerin kesin çözüm olması sağlanmaktadır.
Call Now ButtonTIKLA ARA