Destek Merkezi

+90232 426 6782

WhatsApp İletişim

0552 205 7980

1 Yıl Hizmet Garantili Servis

İzmir Vestel Televizyon Servisi

Televizyon denilince akla ilk gelen plazmalar, yeni teknolojik özellikler ile üretilmeye başlanmıştır. Bu ürünler, eski dönemlere göre farklı bir seyir zevki yaşatmakla birlikte, sahip olduğu özellikler sayesinde de, bireylere özgür bir kullanım sağlamaktadır.

Fakat günümüz teknolojisi ile üretilen televizyon modellerinde arıza gibi sorunlar sık yaşanmaktadır. Bunun sebebi ise, ürünlerin özelliklerinin yanlış kullanılmasından ve bir de bilinçsiz yapılan işlemlerden kaynaklanmaktadır.  Bu gibi sorunları yaşayan bireylerin mağduriyetini gidermek amacı ile tasarlanmış olan Vestel tv servisi, uzun yıllardır bakım ve onarım sektöründe hizmet vermektedir. Sahip olduğu ekibi sayesinde, İstanbul genelinde hizmet veren firma, şuana kadar farklı projelerde görev almıştır. Televizyon tamiri denilince akla ilk gelen firma olmasının ana nedeni, müşterilerine sağlamış olduğu kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlardır. Vestel tv servisi, sektörün en eski firmaları arasında yer almaktadır. Bu nedenle tecrübe ve deneyim konusunda yeterli bir düzeye ulaşmıştır. Vestel markalı ürünlerin tamamına özel olarak tasarlanmış olan çözüm paketleri sayesinde, yaşanılan sorunlar en kısa zaman dilimi içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır.

İzmir Vestel tv Tamiri

Vestel tv servisi, farklı çözüm yöntemleri geliştirmiş ve ürün analizleri yaparak, arıza nedenin ana sorunun çözüme ulaşmasını sağlamıştır. Firmada görev yapan tüm bireyler, elektronik bölümü üzerine eğitim almışlardır. Ayrıca Vestel tv servisi, müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek için, alanında yaşanan gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu gelişmeler, firma danışmanları tarafından incelenmekte ve hizmet paketleri içerisine eklenmektedir. Günümüzde kullanılan televizyon modelleri, farklı sebeplerden dolayı arıza vermekte ve bu arıza uzman ekiplerin kontrolü sayesinde tespit edilmektedir. Vestel tv servisi, olarak tüm müşterilerimizin ürün modelleri ile ilgilenmekte ve olası arızalar için en kısa süre içerisinde adresinize ekip yönlendirmekteyiz.

İzmir Tv Servisi

  • Vestel tv servisi, ürün modelleri için farklı tamir yöntemleri geliştirmektedir. Bu yöntemler, tamamen bilimsel olarak kanıtlanmış olmakla beraber, herhangi bir bilinçsiz işlem yapılması da söz konusu değildir
  • Firmamız da kullanılan tüm ekipmanlar günümüz teknolojisi ile üretilmiştir. Yine bu ekipmanlar sayesinde arıza tespit çalışmaları daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır
  • Vestel tv servisi, bünyesinde olan tüm ürünler, güvenlik şartlarına uygun bir şekilde depolanmaktadır. Özellikle müşterilerimizin evinden aldığımız televizyon modelleri, özenle paketlenmekte ve nakliye sırasında herhangi bir zarar görmesi engellenmektedir
  • Firmamız, İstanbul’un değişik semtlerinde hizmet vermektedir. Yine bu semtlerde günün her saati görev yapan ekipler hazır olarak bekletilmektedir. Herhangi bir arıza durumunda, söz konusu ekipler hızlı bir şekilde adrese yönlendirilmektedir.
  • Vestel tv servisi, müşterileri ile sağlıklı bir şekilde iletişim ağı oluşturabilmesi için danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde, tüm müşteriler, istedikleri zaman dilimleri, servisi aramakta ve ürünleri hakkında detaylı bir bilgi almaktadır.
  • Servisimizde yapılan tüm işlemler, kalite kontrollerinden geçmektedir. Herhangi bir eksiklik veya yanlış işlem yapılmasını engellemek için yapılan kontrol işlemleri, tamir olmuş televizyon modellerinin test edilmesi görevini de üstlenmektedir.
  • Arıza tespiti sırasında yapılan işlemler, firmamızın geçmiş yıllarda edinmiş olduğu tecrübelere dayandırılmaktadır. Bu sayede, en uygun olan çözüm yöntemi belirlenmekte ve uygulanmaktadır.
Call Now ButtonTIKLA ARA